Klika od sudu

Světem zmítá další vlna hospodářské krize a je pořád obtížnější sehnat výhodnou práci. Proto pro vás tým GaTe zorganizoval rekvalifikační kurz u firmy Klika od sudu a.s. Jedná se o velmi lukrativní příležitost, platy v odvětví, kterému se firma věnuje, dosahují pohádkových částek. Firma dále nabízí pro absolventy kurzu pracovní místa s neobyčejnými zaměstnaneckými výhodami.

Termín: 5.-8.4.
Cena: 999 Kč
Kapacita: 25 rekrutů
Věk: do 26 let (včetně)
Místo: Srdce Vysočiny
Přihláška: Klika od sudu a.s.

Cena zahrnuje

V ceně kurzu je zahrnuto ubytování, stravování a veškerý materiál potřebný na Vaše zaučení. V uvedené ceně není zahrnuta doprava na místo rekvalifikace ani zpět.

Ubytování

Účastníci kurzu budou ubytovaní v chatě se spaním ve vlastním spacáku na postelích, teplými sprchami a odpovídajícím zázemím.

Stravování

Součástí kurzu je plná penze. Jídlo bude tedy podáváno několikrát denně v dostatečných dávkách.

Náročnost kurzu

Kurz je zaměřen jak na fyzickou, tak i psychickou zdatnost. Je stavěný pro normálně zdatné osoby a bude se přizpůsobovat možnostem účastníků. Pokud máte nějaká fyzická omezení či zdravotní problémy, tak je dobré nás o tom informovat.

Vybavení

Kurz bude probíhat ve standartních podmínkách uvnitř chaty a občas v přírodě venku. Seznam potřebných věcí účastníci obdrží po registraci včas před začátkem akce.